Alexej Lesnik

Vedoucí trenér: Alexej Lesnik

Výkonnostní limity SCM 2017: .xls
Výkonnostní limity SCM 2019: .xls
Výkonnostní limity SCM 2020: .xls

Zdravotní prohlídka: .pdf

Seznam členů pro rok 2020:

Jméno R.n. Klub Disciplína Kategorie Trenér
Zuzana Porubčanová 2002 POCER 800 m TOP Team Pavel Duffek
Martin Veselý 2002 USKUL trojskok TOP Team Alexej Lesnik
Anežka Ševčíková 2001 KLAST 3 000 m TOP Team Veronika Purmanová
Petra Helebrantová 2003 POCER 1 500 m A Pavel Duffek
Filip Kaplan 2001 USKUL oštěp 800 g A Alexej Lesnik
Armin Ntemo 2002 USKUL 100 m A Ladislav Lála
Marek Štrympl 2003 USKUL koule 5 kg A Alexej Lesnik
Nikola Bisová 2002 USKUL 400 m B Slavomír Durila
Jonáš Fiedler 2001 LITVI oštěp 800 g B Jaroslav Neubert
Šimon Hospodka 2003 USKUL výška B Alexej Lesnik
Jiří Janeček 2001 USKUL 800 m B Slavomír Durila
Kateřina Kalibová 2004 AKMOS 2 000 m př. B Tomáš Parnica
Libuše Křížová 2004 TJCHO 3 000 m B Jana Hyjánková
Tereza Lacinová 2004 BILIN 100 m př. B Jiří Nechvátal
Tomáš Majer 2004 USKUL 400 m B Ladislav Lála
Karla Mráčková 2004 AKMOS koule 3 kg B Mojmír Klíma
Jakub Spišjak 2002 TJCHO 400 m př. B Vladimír Spišjak
Kateřina Šilerová 2002 BILIN 400 m př. B Jiří Nechvátal
Štěpán Gregor 2004 AKMOS 100 m C Radek Šíma
Jiří Rada 2004 TJCHO výška C Jana Hyjánková

 

Prováděcí pokyny:

Prováděcí pokyn ČAS k činnosti SCM 2011 .pdf
Prováděcí pokyn ČAS k činnosti SCM 2012 .pdf
Prováděcí pokyn ČAS k činnosti SCM 2013 .pdf
Prováděcí pokyn ČAS k činnosti SCM 2014 .pdf
Prováděcí pokyn ČAS k činnosti SCM 2015 .pdf
Prováděcí pokyn ČAS k činnosti SCM 2016 .pdf
Prováděcí pokyn ČAS k činnosti SCM 2017-2020 .pdf

 

Rozdělení financí:

Rozdělení financí 2009 .xlsx
Rozdělení financí 2010  
Rozdělení financí 2011  
Rozdělení financí 2012 .xlsx
Rozdělení financí 2013 .xlsx
Rozdělení financí 2014  
Rozdělení financí 2015 .xlsx
Rozdělení financí 2016 .xlsx

 

Seznamy členů za jednotlivé roky:

Seznam členů SCM 2016 .pdf
Seznam členů SCM 2017 .pdf
Seznam členů SCM 2018 .pdf
Seznam členů SCM 2019 .pdf
Seznam členů SCM 2020 .pdf