Reprezentanti testovali formu v Chebu

2 dny 3 hodiny ago
Zlatá dráha na západu Čech byla opět v permanenci. Ve středu se na ní totiž v Chebu uskutečnil další ročník tamější Velké ceny, kam přicestovalo hned několik našich reprezentačních opor.

Do Tretry zbývají dva týdny

4 dny 2 hodiny ago
Přesně za dva týdny proběhne 61. ročník Zlaté tretry. Nejnovějšími potvrzenými jmény jsou hvězdní oštěpaři a oštěpařky, druhý nejrychlejší muž historie na stovce Yohan Blake nebo etiopský stýplař Lamecha Girma.

Zuzana Hejnová oznámila konec kariéry

4 dny 9 hodin ago
Dvojnásobná mistryně světa a bronzová olympijská medailistka v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová se rozhodla pro ukončení atletické kariéry. S přítelem Markem čekají potomka.

Česká stopa v zahraničí

5 dnů 4 hodiny ago
Kromě Jakuba Vadlejcha a Vítězslava Veselého, se o uplynulém víkendu představilo na zahraničních mítincích ještě několik dalších českých atletů, kterým se dařilo.

Konečně devadesátimetrový Vadlejch

1 týden ago
Oštěpař Jakub Vadlejch se dočkal. Na mítinku Diamantové ligy v Dauhá poprvé v kariéře přehodil devadesátimetrovou hranici, když obsadil druhé místo v novém osobním rekordu 90.88. Vítězslav Veselý skončil šestý.

Přehlídka hvězd na Portoriku

1 týden 1 den ago
Ve městě Ponce na karibském ostrově Portoriko proběhl velmi silně obsazený mítink, na kterém se představila řada úřadujících i někdejších olympijských šampionů. Padly tři nejlepší světové výkony této sezóny.

Mäki na prahu nové sezóny

1 týden 2 dny ago
Kristiina Mäki má po životní sezóně 2021 jistě na co navazovat. V jakém se nachází rozpoložení před tou letošní, prozradila při předsezónním setkání s novináři na pražské Náplavce.

Tomáš Dvořák slaví 50

1 týden 3 dny ago
Dnes uplynulo přesně padesát let, kdy přišla na svět desetibojařská legenda a bývalý šéftrenér reprezentace Tomáš Dvořák.

Homoláč a Joglová maratonskými mistry

1 týden 6 dnů ago
V neděli 8. května se uskutečnil 26. ročník Volkswagen Maratonu Praha, v jehož rámci se konalo také mistrovství České republiky na této distanci. Zlaté medaile brali Jiří Homoláč a Marcela Joglová. Z celkových prvenství se radovali Keňan Nobert Kigen a Etiopanka Bekelech Borechaová.

Fraser-Pryceová zářila v Nairobi

2 týdny ago
V keňském Nairobi pokračovala World Athletics Continental Tour Gold. Mezi klenoty této zastávky patřily hlavně sprinty na 100 metrů a kladivářské soutěže. Celkem v šesti disciplínách se měnila hodnota letošního světového maxima.
Checked
2 hodiny 46 minut ago
Subscribe to Atletika.cz feed