Na Julisce vládli Dukla a USK

1 den 10 hodin ago
Na pražské Julisce proběhlo první kolo naší nejvyšší ligové soutěže. Nejlepší bodový zisk posbírali muži Dukly Praha a ženy USK Praha.

Vrabcová zpět na závodních tratích

2 dny 19 hodin ago
Na konci dubna přivedla na svět dceru Adélku, o dva měsíce a pět dní připnula na hruď startovní číslo a postavila se na start běžeckého závodu. Eva Vrabcová-Nývltová si poslední červnový víkend zaběhla spolu s manželem a kamarády štafetu v rámci Olfincar Trutnovského půlmaratonu a v cíli zářila nadšením. „Hodinky mi ukázaly průměrné tempo 3:59 na kilometr. Závod to úplně nebyl, brala jsem to spíš jako kvalitní trénink, ale hrozně mě to bavilo,“ usmívá se nejlepší česká maratonkyně.

Ingebrigtsenovi nadále dominují

3 dny 20 hodin ago
Bratrské trio Jakob, Filip a Henrik Ingebrigtsenovi v tomto roce zatím jasně vládne středním tratím. Tentokrát se jim zadařilo na domácím mítinku v Oslu.

Vrchaři absolvují společnou přípravu

4 dny 19 hodin ago
Český běh do vrchu měl v minulém roce historicky nejúspěšnější sezónu, když naši reprezentanti přivezli ze světového šampionátu v Argentině hned několik medailí. Na své úspěchy z minulého roku by rádi navázali. Za podpory Českého atletického svazu se tak nyní připravují na společném tréninkovém kempu v Rakousku.

Závody RunCzech letos v Praze nebudou

5 dnů 20 hodin ago
Česká metropole se v tomto roce bude muset obejít bez běžeckých závodů seriálu RunCzech. V otevřeném dopise to uvedl předseda organizačního výboru Carlo Capalbo.

Vrhači kralovali výkonům v Olomouci

1 týden 1 den ago
V sobotu se uskutečnila 49. Velká cena města Olomouce. Na Hané se sešla kvalitní domácí konkurence, okořeněná několika zajímavými zahraničními hosty. Ozdobou mítinku byly zejména technické disciplíny.

V Edenu odstartovaly pražské přebory

1 týden 2 dny ago
Na stadionu ASK Slavia Praha proběhl v pátek první den soutěží Přeboru Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek. V pražském Edenu prověřily svou formu i některé reprezentační opory.

Maratony v Berlíně a NY letos nebudou

1 týden 3 dny ago
Světový maratonský kalendář bude v tomto roce ochuzen o další dva z největších a nejznámějších závodů na této distanci. Maratony v Berlíně a New Yorku byly pro letos zrušeny.

Světové výkony v zahraničí

1 týden 6 dnů ago
Švédský diskař Daniel Stahl se blýskl v Helsingborgu hodem za 70 metrů. První velký atletický mítink proběhl v polském Chořově. V několika případech se měnila jména leaderů letošních průběžných světových tabulek. Takový byl atletický víkend za hranicemi.
Checked
2 hodiny 50 minut ago
Subscribe to Atletika.cz feed