Reprezentace nabrala směr Glasgow

1 den 3 hodiny ago
Dnes v brzkých odpoledních hodinách odcestovala česká atletická reprezentace na halové mistrovství světa v Glasgow. Samotný šampionát proběhne tohoto pátku do neděle.

Češi odlétají s ambicemi i pokorou

1 den 1 hodina ago
Už ve středu odcestuje česká výprava na 19. halový světový šampionát v Glasgow. Při této příležitosti proběhla v Hotelu Adria na Václavském náměstí tisková konference. Jejími hosty byli šéftrenér reprezentace Pavel sluka a atleti Tomáš Staněk, Petr Svoboda a Jan Štefela.

Smršť nároďáků na Gigantu

3 dny 1 hodina ago
Nedělním programem vyvrcholilo v ostravské hale mistrovství České republiky juniorů a dorostu. K vidění bylo hned pět národních rekordů. K tomu padly ještě další dva rekordy šampionátu.

Rekordní zápisy pro Radu a Juliše

4 dny 18 hodin ago
V Ostravě proběhl první soutěžní den halového mistrovství České republiky juniorů a dorostu. V jeho průběhu byly překonány dva dorostenecké rekordy šampionátu v podání dálkaře Michala Rady a sprintera Adama Juliše na šedesátce.

Staněk čtvrtý v Gold Tour

5 dnů 15 hodin ago
Mítinkem v Madridu vyvrcholil letošní ročník seriálu World Athletics Indoor Tour Gold. Koulař Tomáš Staněk v něm obsadí konečné čtvrté místo. V Madridu skončil při svém posledním startu před HMS osmý.

Na HMS bude reprezentovat 23 atletů

1 týden ago
Předsednictvo Českého atletického svazu schválilo nominaci na halové mistrovství světa ve skotském Glasgow (1.-3. 3.), kam odcestuje 23 českých atletů a atletek.

Pořadatelé běhů opět oceněni

1 týden ago
Tradičním místem výročního setkání pořadatelů běhů se zástupci Českého atletického svazu a členy Zlatého klubu českých vytrvalců se stává Střelecký ostrov. S impozantním výhledem na Prahu ze zdejšího restaurantu se také pro rok 2023 vyhlašovalo ve čtyřech kategoriích: závody, akce, seriály a festival.

Plejáda rekordmanů na Gigantu

1 týden 1 den ago
O nadcházejícím víkendu proběhne v ostravské atletické hale mistrovství České republiky juniorů a dorostu, kde se můžeme těšit na řadu atletů, kterým se už letos podařilo překonat národní rekordy svých kategorií. Historické zápisy tak budou v ohrožení jistě i tentokrát.

Tři rekordy mítinku v Nehvizdech

1 týden 1 den ago
Mezinárodní mítink Hvězdy v Nehvizdech i letos potvrdil svou kvalitou příslušnost ve stříbrné halové světové tour. Rekordy mítinku padly ve všech třech hlavních disciplínách. Tomáš Staněk obsadil v nabité soutěži třetí místo v sezónním maximu.

Tři světové rekordy a olympijský limit

1 týden 3 dny ago
Uplynulý víkend byl přímo našlapaný kvalitní atletikou. Kromě našeho MČR se konaly také další národní šampionáty, při kterých byly k vidění tři světové rekordy. Řady českých olympioniků v Paříži rozšíří Tereza Hrochová.

Rekordy MČR v podání Vondrové a Kotyzy

1 týden 4 dny ago
Druhým soutěžním dnem vyvrcholilo halové mistrovství České republiky mužů a žen. Nedělní program v Ostravě nabídl dva rekordy šampionátu v podání Lady Vondrové a Daniela Kotyzy.

Mistrovská sobota s národním rekordem

1 týden 5 dnů ago
Sobotní program halového mistrovství České republiky nabídl řadu zajímavých soubojů a skvělých výkonů. K vidění byl i jeden národní rekord, který obstarala vítězka ženské šedesátky Karolína Maňasová.

Nehvizdy budou opět hvězdné

1 týden 5 dnů ago
V úterý 20. února se uskuteční sedmý ročník stříbrného mítinku World Athletics Indoor Tour Hvězdy v Nehvizdech, kde se můžeme těšit na tři parádně obsazené disciplíny za účasti halových světových šampionů nebo českého koulařského rekordmana Tomáše Staňka.
Checked
1 hodina 1 minuta ago
Subscribe to Atletika.cz feed