Staněk koulařským králem halové Evropy

10 hodin 15 minut ago
Tomáš Staněk se v polské Toruni stal po srdnatém výkonu mistrem Evropy, kolegyně ze sektoru Markéta Červenková byla osmá. V bojích na ovále o postup dál se českým atletům nedařilo, do finále neprošel ani čtvrtkař Maslák.

Staněk do finále, Mezuliáníková 10.

17 hodin 12 minut ago
První páteční blok na HME v Toruni přinesl z českého pohledu postup do finále pro koulaře Tomáše Staňka, dál prošli také čtvrtkaři Maslák se Šormem. Mílařka Diana Mezuliáníková skončila navzdory osobnímu rekordu mimo medailové boje.

České trio do finále

1 den 7 hodin ago
Česká výprava má za sebou úspěšný vstup do 36. halového evropského šampionátu v polské Toruni. Koulařka Markéta Červenková i mílaři Filip Sasínek a Jan Friš postoupili do finále.

Zítra startuje HME

2 dny 8 hodin ago
Čtvrtečním kvalifikačním programem bude zahájen čtyřdenní kontinentální atletický vrchol v podobě 36. halového mistrovství Evropy v Polské Toruni. Zítra zasáhnou do kvalifikačních bojů tři čeští reprezentanti. Vedle koulařky Markéty Červenkové, budou usilovat o finálovou účast také mílaři Filip Sasínek a Jan Friš.

Víkendová atletika ve světě

4 dny 12 hodin ago
Přinášíme tradiční víkendový výsledkový servis ze světa. Závodilo se v hale, na dráze i na silnici. Padaly juniorské světové rekordy i jeden výjimečný tyčkařský výkon.

HME již klepe na dveře

4 dny 15 hodin ago
Den před odjezdem první části výpravy na halové mistrovství Evropy v Toruni proběhl online brífink s novináři, kterého se zúčastnili předseda Českého atletického svazu Libor Varhaník, šéftrenér reprezentace Jan Netscher, obhájce evropského koulařského bronzu Tomáš Staněk a trojnásobný halový mistr Evropy v běhu na 400 metrů Pavel Maslák.

Do HME zbývají 4 dny

5 dnů 13 hodin ago
Již za čtyři dny odstartuje 36. halové mistrovství Evropy, které proběhne i za účasti českých reprezentantů v polské Toruni. Na co se při kontinentálním halovém vrcholu můžeme těšit?

Reprezentanti testovali formu před HME

1 týden ago
Závěrečným čtvrtým dílem pokračovala v pražské Stromovce Halová liga mužů a žen. Svou formu testovali i někteří atleti, kteří nás budou reprezentovat na halovém mistrovství Evropy v Toruni.

Maslákův triumf, Hollowayův svěťák

1 týden 2 dny ago
World Indoor Tour vyvrcholila mítinkem v Madridu, kde startovali také čtyři čeští reprezentanti. Pavel Maslák se mohl těšit z vítězství v závodě i celém seriálu. Neztratili se ani sprinter Jan Veleba a půlkař Filip Šnejdr. Českou výpravu pro HME nejspíš rozšíří mílař Jakub Holuša. Nový světový rekord na 60 metrů překážek zaběhl Američan Grant Holloway.

Motivační výzvy pro mladé atlety

1 týden 3 dny ago
Motivovat děti k pohybu je v současné době a podmínkách velmi těžké, což si uvědomují i Český atletický svaz, který tak přišel v rámci projektu Pohybová gramotnost se soutěží s názvem Společné sportování aneb pojďte s námi do toho.

Byla schválena nominace pro HME

1 týden 3 dny ago
Předsednictvo Českého atletického svazu schválilo nominaci pro halové mistrovství Evropy v polské Toruni. V té figuruje 28 atletů. Někteří z nich však musí ještě na potvrzení svého startu na HME čekat.

Národní šampionáty v zahraničí

1 týden 4 dny ago
Kromě České republiky proběhly národní mistrovství také v řadě dalších evropských států. Zde je přehled toho nejzajímavějšího, co se na nich událo.

Skvělé nedělní sprinty na MČR

1 týden 5 dnů ago
Druhým soutěžním dnem pokračovalo halové mistrovství České republiky mužů a žen v Ostravě. Jeho ozdobou byly zejména sprinty na 200 a 400 metrů obou kategorií.

Halové mistráky jsou v poločase

1 týden 6 dnů ago
První soutěžní den halového mistrovství České republiky mužů a žen je minulostí. V jeho průběhu se rozšířily řady limitářů pro start na HME v Toruni o sprinterku Marcelu Pírkovou.
Checked
1 hodina 8 minut ago
Subscribe to Atletika.cz feed