Hvězdní vícebojaři na Reunionu

23 hodiny 50 minut ago
Vícebojařská Challenge začíná každoročně koncem dubna v italské Laně. Nadcházející ročník však začne nezvykle brzy, a to již v prosinci ve francouzském departmentu Reunion, kde si zazávodí například i světový rekordman Kevin Mayer nebo mistryně světa Katarina Johnson-Thompsonová.

Napodobí Mihambová Carla Lewise?

2 dny 1 hodina ago
Malaika Mihambová v posledních dvou letech dominuje světové dálce. Nyní však začíná stále více koketovat i s hladkými sprinty a na olympijských hrách v Tokiu by ráda startovala kromě své hlavní disciplíny také na stovce.

DL zná kalendář pro příští rok

3 dny 19 hodin ago
Pořadatelé nejprestižnějšího atletického seriálu Diamantová liga zveřejnili předběžný kalendář jejího příštího ročníku a věří, že Diamantovka proběhne v klasickém formátu.

Kdo bude světovou atletkou roku?

4 dny 18 hodin ago
Jedenáct dní před vyhlášením nejlepších světových atletů uplynulé sezóny zveřejnila WA jména pěti finalistek mezi kterými se rozhodne o královně atletického roku 2020. Adeptkami na toto ocenění jsou Letesenbet Gideyová, Sifan Hassanová, Peres Jepchirchirová, Yulimar Rojasová a Elaine Thompson-Herahová.

Kdo bude atletickým králem roku 2020?

5 dnů 1 hodina ago
Dvanáct dní před vyhlášením nejlepšího světového atleta uplynulé sezóny zveřejnila Světová atletika užší výběr pěti kandidátů mezi kterými se rozhodne o králi atletického roku 2020. Jsou mezi nimi Joshua Cheptegei, Ryan Crouser, Armand Duplantis, Johannes Vetter a Karsten Warholm.

Atletický rok 2020 – 3. čtvrtletí

1 týden 2 dny ago
Třetí čtvrtletí atletického roku nabídlo nejbohatší závodní program. V jeho průběhu se uskutečnila většina domácích šampionátů a mítinků. Čeští atleti byli vidět i na mítincích Diamantové ligy.

V Kluži o návrat mezi evropskou elitu

1 týden 4 dny ago
Evropská atletika rozhodla o dějištích konání mistrovství Evropy družstev v roce 2021. Superliga se uskuteční v polském Chořově. Česká reprezentace bude usilovat o postup do elitní skupiny v rumunské Kluži.

Králové a královny 2020 – mimo dráhu

1 týden 5 dnů ago
Přesto, že se vzhledem k opatřením ohledně hromadných akcí naprostá většina silničních běžeckých závodů pro letošní rok zrušila, při těch několika, které se konaly, byly k vidění parádní výkony včetně světových rekordů.
Checked
25 minut 37 sekund ago
Subscribe to Atletika.cz feed