Staněk do čela světových tabulek

1 den 17 hodin ago
Koulař Tomáš Staněk ozdobil další ročník mezinárodního mítinku Kladno Indoor letošním nejlepším světovým výkonem. Ve třech disciplínách se měnila hodnota rekordu kladenského halového klání.

Svoboda šestý v Karlsruhe

2 dny 17 hodin ago
V německém Karlsruhe odstartovala svým prvním dílem World Athletics Indoor Tour Gold. Překážkář Petr Svoboda si při svém letošním prvním zahraničním startu doběhl pro šesté místo. K vidění byla řada nejlepších světových výkonů a také jeden vyrovnaný rekord mítinku.

Kladno Indoor i se Staňkem

3 dny ago
V sobotu 28. ledna proběhne další ročník mezinárodního mítinku Kladno Indoor. Startovní listiny v čele s halovým evropským šampionem Tomášem Staňkem slibují velmi zajímavou podívanou.

Světová výškařská esa v Hustopečích

4 dny 6 hodin ago
Mezinárodní mítink Hustopečské skákání je každoročním klenotem domácího i světového atletického kalendáře. Také 23. ročník tohoto výškařského klání, který se uskuteční v sobotu 4. února, by měl mít tu nejvyšší kvalitu. Na jih Moravy totiž přicestují světoví šampioni Eleanor Patterson a Sanghyeok Woo.

V Brně kralovali Portillo a Hrubá

4 dny 18 hodin ago
Moravská metropole hostila druhý ročník mezinárodního halového mítinku ve skoku do výšky Vzhůru Brno – Memoriál Josefa Sečkáře. Jeho vítězi se stali Mexičan Eric Portillo a Michaela Hrubá.

Nabitá tyčka i premiéra trojskoku na CIG

5 dnů 6 hodin ago
Už příští týden se uskuteční další ročník mezinárodního mítinku World Athletics Indoor Tour Silver Czech Indoor Gala 2023. Ostravské publikum se mimo jiné může těšit na nabitou soutěž tyčkařek a premiéru ženského trojskoku v rámci tohoto mítinku.

Parádní třístovky ve Stromovce

5 dnů 18 hodin ago
Hala Otakara Jandery v pražské Stromovce hostila další veřejné závody, kde svou formu úspěšně otestovali zejména naši čtvrtkaři a čtvrtkařky.

Vydařené jablonecké jubileum

1 týden 1 den ago
Mezinárodní mítink Jablonecká hala oslavil v letošní sezóně 50. výročí. Britská sprinterka Dina Asher Smith ozdobila tento bronzový závod World Athletics Indoor Tour nejlepším světovým výkonem probíhající sezóny. Ve velkém stylu zahájil i český koulařský rekordman Tomáš Staněk.

Mahuchikh a spol. v Banské Bystrici

1 týden 4 dny ago
V úterý 14. února se uskuteční 29. ročník Banskobystrické laťky. Ten ozdobí svou účastí kompletní trio medailistek z nedávného světového šampionátu v Eugene.

Další hvězdy pro Czech Indoor Gala

1 týden 5 dnů ago
Czech Indoor Gala se již nezadržitelně blíží a my odhalujeme jména dalších špičkových atletů a atletek, kteří se ve čtvrtek 2. února v ostravské hale představí.

Kvalitní překážky ve Stromovce

1 týden 5 dnů ago
V Hale Otakara Jandery proběhly veřejné závody. Nejhodnotnější časy byly k vidění na šedesátce překážek mužů i žen. Halovou sezónu zahájil český rekordman Petr Svoboda.

Víkendová atletika za hranicemi

2 týdny ago
Letošní halová sezóna se začíná rozjíždět nejen u nás, ale i v zahraničí. Zde je přehled toho nejzajímavějšího, co se o uplynulém víkendu ve světě událo.
Checked
2 hodiny 39 minut ago
Subscribe to Atletika.cz feed